Zajęcia "BiegamBoLubię" w sam raz dla Waszych rodziców !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
czwartek, 20 marca 2014 08:27

Akcja BiegamBoLubię w MIKOŁOWIE w najbliższy weekend !!!

22 marca czyli już w najbliższą sobotę o godz. 9.30 rusza akcja BiegamBoLubię w Mikołowie. Teraz każdy może spotkać się z trenerem na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Zawilców w Mikołowie i aktywnie spędzić czas pod okiem specjalistów. Wiemy, że biegać może każdy !!! Może nie będzie to możliwe na pierwszych zajęciach ale z biegiem czasu wskoczysz na wyższy poziom J

Na pierwszych zajęciach wśród wszystkich dorosłych uczestników zostanie wylosowana koszulka techniczna z logo akcji.

Przyjdź i zobacz dlaczego drużyna BiegamBoLubię Mikołów zdobyła tytuł Mikołowianina Roku 2013. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić.

„Jesteśmy różni i to nas łączy”. Akcja ma za zadanie promować bieganie jako najprostszą i najlepszą formę aktywności fizycznej. Zajęcia są prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze, ćwiczenia są odpowiednio stopniowane do poziomu uczestnika. Bez nacisku na wynik – liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Serdecznie zaprasza na akcję organizator FUNdacja BIEGanie, MOSiR Mikołów oraz trenerzy: Piotr Wajda i Anna Bonk.

 

Więcej o akcji i jej trenerach możecie zobaczyć na stronie: www.biegambolubie.com.pl.

Poprawiony: czwartek, 20 marca 2014 08:32