Podsumowanie sportowego roku szkolnego. PDF Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2019 16:17

Pod koniec października delegacja z naszej szkoły w składzie:p. Vice - Dyrektor Katarzyna Kluj oraz nauczyciele WF - Marta Syryjczyk i Cezary Karbowski uczestniczyli w uroczystej inauguracji Sportowego Roku Szkolnego. Tradycyjnie przy tej okazji wręczane były puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe dla najlepszych 10 szkół w województwie śląskim w ubiegłym roku szkolnym. Z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty z dużą satysfakcją odebraliśmy nagrodę za zajęcie III miejsca w sportowym współzawodnictwie szkół podstawowych (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i młodsi).

Reprezentanci naszej Trójki czterokrotnie zdobywali srebrne medale: w biegach na orientację dziewcząt i chłopców, unihokeju dziewcząt, czwórboju lekkoatletycznym chłopców. Wystąpiliśmy w finałach wojewódzkich w czwórboju la dziewcząt, trójboju la dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i piłce nożnej chłopców. Serdecznie gratulujemy tych osiągnięć i życzymy równie dobrego wyniku w tym roku szkolnym.

Nowy sportowy rok zaczęliśmy bardzo udanie: dziewczęta zajęły III miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych (Igrzyska Dzieci) a 6 listopada awansowaliśmy do finałów wojewódzkich w szachach drużynowych (Igrzyska Młodzieży) - relacja z finału po 26 listopada.

Poprawiony: czwartek, 07 listopada 2019 16:37